12 грудня 2019, 15:31
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/12/12/illustrations/unnamed2t.jpg?itok=iTFotcdR×tamp=1576148014)
Студенти кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» на чолі з професором кафедри Ліаною Чернобай взяли участь у ювілейній 60-й студентській науковій конференції Гірничого відділу Академії гірничо-металургійної імені Станіслава Сташіца в Кракові.
Робота відбувалась у межах секції «Інноваційне та стійке підприємництво» за модерування професора Ліани Чернобай. Виголошені доповіді англійською мовою було відзначено членами журі секції.
Приємною несподіванкою було запрошення до святкування Дня гірника в Академії, що дало змогу долучитись до культурних традицій польського студентства.