![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/08/16/illustrations/img2497t.jpg?itok=tkJ0Kjq-×tamp=1565941993)
22–24 липня 2019 року делегація Національного університету «Львівська політехніка» перебувала у Вюрцбурзі (Німеччина), де взяла участь у проекті «Інклюзивний та здоровий Університет».
Було обговорено важливі питання щодо вдосконалення інклюзивної освіти у Львівській політехніці у співпраці з Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана. Зокрема, презентовано сьогоднішні досягнення Львівської політехніки у сфері інклюзивної освіти.
Під час візиту представники Львівської політехніки взяли участь у Дні здоров’я, де займались фізичною активністю й набували досвіду організації такого заходу. Концепція здорового університету у Вюрцбурзі була відображена презентаціями «Менеджмент здоров’я у Вюрцбурзькому університеті» та «Узалежнення і його запобігання на робочому місці».
Варто зауважити, що важливим аспектом у співпраці обох університетів є зосередження на соціокультурних відмінностях та особливостях кожного з учасників проекту.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/16/gallery/img_2092.jpeg?itok=3OtQA5c5×tamp=1565941993)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/16/gallery/img_2361.jpeg?itok=khz6VT0e×tamp=1565941993)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/16/gallery/img_2497.jpeg?itok=CXWoeDt-×tamp=1565941993)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/16/gallery/img_2614.jpeg?itok=BqcTFDBW×tamp=1565941993)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/16/gallery/img_2615.jpeg?itok=D9FbwX2K×tamp=1565941993)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/16/gallery/snapseed_1.jpeg?itok=xWWWv3mA×tamp=1565941993)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/16/gallery/snapseed.jpeg?itok=Y6_gOyHt×tamp=1565941993)