Роботу студентки ІСТР відзначили у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Майбутнє туристичної галузі»

11 грудня 2019, 13:04
Кафедра туризму Львівської політехніки

Студентка четвертого курсу кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» Олена Шубеляк, пройшовши попередній відбір, потрапила до фіналу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Майбутнє туристичної галузі» і 6 грудня 2019 року презентувала свій проєкт на тему «Вплив соціальних мереж на досвід екстремальних туристів» у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Конкурс відбувся у рамках реалізації «Стипендіальної програми» національного туристичного оператора «Travel Professional Group».

Робота Олени спричинила значний інтерес не лише в організаторів конкурсу, а й у самих учасників, і була відзначена у номінації за діджиталізацію в туризмі. Науковий керівник студентки – к.геогр.н., асистент кафедри туризму М.І. Сеньків.