![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/07/17/illustrations/15t.jpg?itok=c1J-OcuX×tamp=1563360082)
У вівторок, 16 липня, студенти Міжнародної літньої школи україністики «Крок до України», яку Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки цьогоріч організовує вже удванадцяте, мали перший повноцінний день занять з української мови. Праця з викладачами викликала неабияке зацікавлення й ентузіазм.
Після занять у класах учасникам Школи провели екскурсію в головному корпусі Львівської політехніки та в приміщенні Tech StartUp School Університету.
Студенти захопливо розглядали Актову залу головного корпусу і слухали розповідь екскурсовода про історію створення й символічне значення одинадцяти полотен Яна Матейка, розміщених у ній.
Величезне зацікавлення викликали відвідини стартап-школи Львівської політехніки, де слухачі ознайомилися з інноваціями, які творяться на базі унікального майданчика для реалізації нових ідей та проєктів.
Насичений день подарував чимало позитивних емоцій і незабутніх вражень. Попереду ще багато цікавого!
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/15.jpg?itok=-G69HKSO×tamp=1563360082)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/31.jpg?itok=4IKdSIbD×tamp=1563360082)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/111.jpg?itok=a4NPaqCB×tamp=1563360082)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/121.jpg?itok=bmXZ8Poc×tamp=1563360082)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/151.jpg?itok=VQhlLItv×tamp=1563360082)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/20.jpg?itok=8HZQreBy×tamp=1563360082)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/24.jpg?itok=w0FilYwQ×tamp=1563360082)