![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/07/18/illustrations/110t.jpg?itok=yvGhbWAY×tamp=1563441634)
Третій день Літньої школи «Крок до України», наповнений, як завжди, цікавими заняттями з викладачами Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки, увінчався для студентів оригінальним майстер-класом із виготовлення різдвяних звізд. Його провела іноземним слухачам Оля Руснак, знавець української автентики.
Учасники Школи дізналися про традиції виготовлення й використання української різдвяної атрибутики, історію фестивалю «Спалах різдвяної звізди» та вчилися самі створювати цю святкову символіку. Усі впоралися із завданням на «відмінно», тож невдовзі їхні мистецькі витвори поїдуть у різні країни Європи.
Крім того, студентка з Чехії Барбора Неєдлікова дала інтерв’ю журналістам, в якому розповіла про Літню школу «Крок до України» та своє зацікавлення українською мовою.
Ось так – на позитиві – й триває навчання в МІОКу.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/18/gallery/42.jpg?itok=YXAdphu1×tamp=1563441634)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/18/gallery/62.jpg?itok=I1pFPblr×tamp=1563441634)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/18/gallery/132.jpg?itok=gmfFWFrT×tamp=1563441634)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/18/gallery/142.jpg?itok=LrrPGf2s×tamp=1563441634)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/18/gallery/110.jpg?itok=5XOuNp1v×tamp=1563441634)