Стартап-школу Львівської політехніки відвідала делегація Торгово-промислової палати міста Ерфурта

11 січня 2019, 12:54
Tech StartUp School Львівської політехніки

Делегація Торгово-промислової палати міста Ерфурта, столиці Тюрингських земель Федеративної Республіки Німеччини, побувала у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

У межах зустрічі, яка відбулася за сприяння Німецько-Українського освітнього центру Львівської політехніки, німецькі гості оглянули прототипи, представлені у StartUp Market, і заслухали пітчинг фіналістів проекту StartUp Прорив. У підсумку засвідчили високу якість і конкурентоздатність презентованих проектів та обговорили співпрацю із резидентами школи.

А вже 17 червня 2019 року автори найцікавіших стартапів – переможці StartUp Прориву – братимуть участь у Дні Інвестора в Тюрингії – другому за масштабами заході у Німеччині такого типу, на який з’їжджаються близько 700 стартаперів та інвесторів з усього світу.