![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/02/06/illustrations/sadlaurfest-2019-1.jpg?itok=BqqlThD-×tamp=1549804783)
31 січня 2019 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбувся IV Міжнародний фестиваль «Студентська коляда – 2019». У фестивалі взяли участь вокальні, інструментальні й театральні колективи з різних куточків України та закордоння. Фестиваль присвячено відродженню, збереженню і розвитку української культури, утвердженню духовних та національних цінностей, поширенню духовно-культурних надбань нації.
Студентський театр «САД», який діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви, виступив із новою постановкою вертепу й отримав диплом лауреата.
Режисер театру – Юлія Бондаренко, викладач Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, староста – студентка ІНЕМ Карина Прокопенко. Серед учасників також є чимало студентів Університету.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/02/06/gallery/sad_laur_fest-2019-2.jpg?itok=5MvBHHv4×tamp=1549804783)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/02/06/gallery/sad_laur_fest-2019-3.jpg?itok=ctLM7EU3×tamp=1549804783)