![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/06/13/illustrations/ml619291743257548483462724749149216989773824t.jpg?itok=Lja8auq0×tamp=1560421547)
На початку червня студенти кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у Літній школі логістики 2019, яку організовує Wydział Inżynierii Zarządzania у Poznań University of Technology (Познанська політехніка).
Дні пролетіли насичено – з лекціями та екскурсіями, прогулянками та розмовами.
Враження студентів від перебування у Літній школі – на сайті кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки.
Щорічні Літні школи відбуваються в рамках Договору про співпрацю між кафедрою виробничого менеджменту і логістики Познанської політехніки та кафедрою маркетингу і логістики Львівської політехніки» з 2014 року. Зокрема, «International Summer School 2018: Logistics & Marketing» проходила минулоріч у Львівській політехніці.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/06/13/gallery/ml_61929174_325754848346272_4749149216989773824_n.jpg?itok=YbpfUiph×tamp=1560421547)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/06/13/gallery/ml_62212572_2514091361975635_6863648551243612160_n.jpg?itok=Jb1gOtjW×tamp=1560421547)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/06/13/gallery/ml_zobrazhennia_viber_2019-06-03_13-21-56.jpg?itok=zUxn6CJ6×tamp=1560421547)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/06/13/gallery/ml_zobrazhennia_viber_2019-06-04_19-26-43.jpg?itok=L_ktsDLX×tamp=1560421547)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/06/13/gallery/ml_zobrazhennia_viber_2019-06-07_09-30-11.jpg?itok=UOngglGF×tamp=1560421547)