![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/03/19/illustrations/2118a8804t.jpg?itok=aI9Zbj6u×tamp=1552982862)
15 березня 2019 року відбулася зустріч зі студентами львівських вишів у рамках заходу Youth for business, організованому AIESEC Ukraine завдяки партнерству з PricewaterhouseCoopers (PwC).
З метою поглиблення знань із дисципліни «Управлінський консалтинг» в цьому заході взяли активну участь студенти кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки. Вони мали нагоду ознайомитися з умовами міжнародного стажування від AIESEC та розв’язати реальні бізнес-кейси від PwC. Зокрема, студент групи УП-41 Святослав Лучин доповідав про побудову системи прогнозних показників діяльності компаній в умовах функціонування Індустрії 4.0. Він з іншими студентами отримав гарну можливість поспілкуватися з практикуючими консультантами й ознайомитися з вимогами до роботи в компанії PwC.
PwC – міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/03/19/gallery/2118a8804.jpg?itok=eNVhbovD×tamp=1552982862)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/03/19/gallery/2118a8826.jpg?itok=crwNMFt4×tamp=1552982862)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/03/19/gallery/2118a8891.jpg?itok=qqVP3_7c×tamp=1552982862)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/03/19/gallery/2118a8951.jpg?itok=AWEMXxni×tamp=1552982862)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/03/19/gallery/2118a8971.jpg?itok=8BM9VrN_×tamp=1552982862)