У Брюсселі відбулася координаційна конференція переможців програми Жана Моне 2019

21 листопада 2019, 11:54
Інститут економіки і менеджменту

18–19 листопада працівники Львівської політехніки Мар’яна Руда - кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності, ІНЕМ - (проект 610641-EPP-1-2019-1-UAEPPJMO-MODULE EU competitiveness boosting: circular economy), Анастасія Дорошенко - кафедра автоматизованих систем управління, ІКНІ - (проект 611692-EPP-1-2019-1-UAEPPJMO-MODULE Data Protection in EU), Наталія Гайванович - кафедра маркетингу і логістики, ІНЕМ - (проект 610856-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE Logistics and Supply Chain Management: dissemination of European experience) та Ігор Олексів - кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, ІНЕМ - (проект 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE European Experience in Technology Transfer For Ukrainian Universities) взяли участь у стартовій зустрічі координаторів проектів Еразмус+ за напрямом Жана Моне у м. Брюссель (Бельгія).

Цього року захід Coordinator’s Conference Kick-off meeting відвідало понад 300 учасників з усього світу.

Зустріч 18 листопада у Брюсселі було проведено експертами Виконавчої агенції з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Єврокомісії (ЕАСЕА) з метою роз’яснити принципи реалізації проектів, зокрема Jean Monnet Modules, впродовж 2019–2022 років.

Під час інтерактивної сесії політехніки представили свої проекти, налагодили корисні контакти з представниками інших університетів та громадських організацій в контексті дослідження європейських студій за тематичними модулями.

Натомість 19 листопада відбулася ювілейна зустріч координаторів програми Jean Monnet з нагоди її 30-річчя на тему «Європейські студії в цифрову епоху», де обговорювали кращі практики викладання, нові можливості та виклики при організації роботи зі студентами в умовах діджиталізації навчального процесу.