У коледжі «Інфокомунікації» Львівської політехніки обговорили актуальні питання сучасної мовної політики в Україні

14 листопада 2019, 10:29
Коледж «Інфокомунікації» Львівської політехніки

8 листопада в актовій залі Львівського коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» відбулася студентська конференція «Мовна політика та мовна ситуація в Україні».

Студентська молодь обговорила актуальні питання сучасної мовної політики в Україні, звернула увагу на ті теми мовної ситуації, які не мають однозначного розв’язку, намагалась визначити шляхи до розв’язання окремих мовних проблем.

У конференції взяли участь студенти коледжу «Інфокомунікації», представники закладів вищої освіти I–II рівнів акредитації Львова, а також студенти Сумщини і Донеччини, які були заочними учасниками заходу.

Кожному доповідачеві було вручено сертифікат учасника студентської мовної конференції.