1 листопада 2019, 10:16
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/10/31/illustrations/telcolhurt.jpg?itok=FnEKDISi×tamp=1572533981)
З 7 листопада 2019 року в Коледжі телекомунікацій та комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка» розпочинає роботу гурток «Web-програмування».
Заняття відбуватимуться по четвергах із 14:05 до 15:40. Керівники – О.М. Юнак та Х.В. Мироненко.
Нагадаємо, що в коледжі вже працює гурток «Програмування мікроконтролерів та розробка пристроїв на їх основі», керівником якого є завідувач відділення засобів інформатизації Мирослав Гамаль.