![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/04/12/illustrations/dsc02695t.jpg?itok=5hJx3xip×tamp=1555068814)
У межах програми Еразмус+ КА1 у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася низка зустрічей із доктором Аланом Флауверсом – координатором програми з Університету Кінгстона (м. Лондон, Великобританія). Зокрема, під час зустрічі з директором Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту професором Олегом Кузьміним було обговорено результати виконання першого року реалізації програми студентської академічної мобільності між Інститутом економіки і менеджменту та Kingston Business School.
Також упродовж перебування д-ра Алана Флауверса у Львівській політехніці проведено співбесіди зі студентами – претендентами на семестрову мобільність в Університеті Кінгстона, представлено можливості програми Еразмус+КА1, окреслено вимоги до кандидатів, що бажають взяти участь в академічній мобільності за цією програмою, та обговорено подальші напрями освітньої і наукової співпраці.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/12/gallery/dsc02695.jpg?itok=j7ThvodO×tamp=1555068814)