![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/04/19/illustrations/img3323t.jpg?itok=VlRnctT7×tamp=1555678261)
19 квітня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» вже вп’яте відбулися Наукові фестини.
– Щороку стараємося зробити програму Наукових фестин насиченою найрізноманітнішими заходами, щоб нашим гостям було цікаво і вони змогли вповні відчути дух Політехніки. Адже в нашому університеті реально досягти висот не лише в навчанні та науці, а й розвивати свої спортивні та мистецькі здібності, – наголосила координатор Наукових фестин Соломія Матвій.
Цьогоріч відвідувачам представили різноманітні досягнення і цікавинки інститутів Політехніки на понад 30 локаціях. Упродовж декількох годин була можливість відкрити для себе один із найстаріших університетів України з різних сторін, зокрема через екскурсію найпривабливішими куточками Політехніки та найінноваційнішими лабораторіями від провідних світових компаній. А також ознайомитись із практичними науковими напрацюваннями – від фармацевтики та косметології, програмного забезпечення до мобільних роботів і роботів-маніпуляторів. Це все можна було не лише оглянути, а й випробувати.
Також відвідувачі послухали фахові поради під час тренінгів «Розвиток креативності: вчимося шукати ідеї» та «Успіх можна спланувати».
Не менш насиченою вдалася й розважальна програма: шоу екстремалів, квест і цікаві тести, вистава «Тричі мені являлася любов» від Народного театру-студії «Хочу», а також конкурс малюнків на асфальті, розписування медових коржики, майстер-класи з писанкарства, реставрації кам’яних виробів та багато іншого.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3273.jpg?itok=d6buxCHU×tamp=1555677414)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3197.jpg?itok=lBp4r4rs×tamp=1555677414)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3209.jpg?itok=al8vWLyG×tamp=1555677414)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3214.jpg?itok=WaOjGmdA×tamp=1555677414)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3236.jpg?itok=lwHiEfEf×tamp=1555677414)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3241.jpg?itok=ba4sb3uI×tamp=1555677414)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3266.jpg?itok=ypnzNbK2×tamp=1555677414)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img3323.jpg?itok=yz-_yzLp×tamp=1555678180)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3483.jpg?itok=Zs24wqAO×tamp=1555910079)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3341.jpg?itok=baY6DedS×tamp=1555910079)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3366.jpg?itok=bzXq23FH×tamp=1555910079)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/04/19/gallery/img_3473.jpg?itok=1FHHBR-h×tamp=1555910079)