У Науково-технічній бібліотеці відбулася зустріч із сучасним японським письменником Цудзіхара Нобору

15 жовтня 2019, 12:40
НТБ Львівської політехніки

9 жовтня у приміщенні Українсько-японського центру Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки відбулася творча зустріч із сучасним письменником Країни сонячного сходу Цудзіхара Нобору та його товаришем і супутником Івакі Мотоомі.

Численні запитання про творчість і тематику творів письменника створили теплу та щиру атмосферу спілкування. Пан Цудзіхара Нобору поділився й своїми першими враженнями про Львів, назвавши його «елегантним містом». А ще письменник захоплюється творами Миколи Гоголя і мріє побувати на його батьківщині.

Відомий львівський письменник та літературознавець Василь Ґабор розмовляв з гостями про можливість перекладу творів Цудзіхара Нобору українською мовою, а також зазначив, що у далекому 1992 році Мирон Федоришин, який також був учасником заходу, переклав твір Ясунарі Кавабата «Спляча красуня».

Приємно, що було багато запитань і від присутніх на зустрічі студентів другого курсу Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.