17 липня 2019, 13:05
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/07/17/illustrations/6668505412155168586279207002428530944376832t.jpg?itok=KAZ6yFcp×tamp=1563357922)
У навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3», що у с. Коблево Миколаївської області, під опікою студентського капелана о. Ігора Хомічака триває Літня школа лідерства для студентів Національного університету «Львівська політехніка».
Завдання Школи, організатором якої є Центр Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви, – поглибити християнські цінності й розвинути у собі лідерські навики.
Щоденник події – на сторінці Центру Студентського Капеланства у соцмережі Фейсбук.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/66908699_1215517025294570_2045613689528123392_n.jpg?itok=1MvdzKQM×tamp=1563357922)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/66649164_1216204375225835_800672708172972032_n.jpg?itok=vSAGWvmQ×tamp=1563357922)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/64668738_1216204725225800_8524901442744483840_n.jpg?itok=bykJ4a5i×tamp=1563357922)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/17/gallery/66685054_1215516858627920_7002428530944376832_n.jpg?itok=gxLJPhkq×tamp=1563357922)
Докладніше: