У Політехніці прийматимуть делегацію з американського університету і домовлятимуться про подальшу співпрацю

23 вересня 2019, 16:22
Кафедра ЗІ Львівської політехніки

25–26 вересня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» (головний корпус, аудиторія 204) прийматимуть делегацію зі Сполучених Штатів Америки. У рамках візиту відбудуться робочі зустрічі, наради і лекції з питань розробки та вдосконалення матеріалів курсу «ІТ-аудит кібербезпеки» за програмою Фонду цивільних досліджень та розвитку США.

Заплановані також підготовка документів, проведення переговорів та успішне розв’язання всіх організаційних питань щодо підписання у подальшому угоди про наукову співпрацю та академічну мобільність студентів і викладачів між Львівською політехнікою та Університетом Пердью (м. Лафайєтт, штат Індіана, США).

Програма заходів у Львівській політехніці

Приєднані файлиРозмір