У рамках Нагороди імені Івана Виговського доцент ІГСН стажувався у Гірничо-металургійній академії в Кракові

27 грудня 2019, 12:51
Кафедра СР Львівської політехніки

Упродовж двох місяців у рамках Нагороди імені Івана Виговського доцент кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» Віктор Савка здійснив наукове стажування на кафедрі соціології господарства та суспільної комунікації Гуманістичного відділу Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташіца в Кракові (Польща).

За час стажування представник Львівської політехніки провів консультації з провідними фахівцями Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташіца та Ягелонського університету, відвідав низку занять викладачів цих університетів. На завершення доцент В. Савка презентував доповідь на тему «Соціальні інституції як динамічні системи», яка спричинила дискусію щодо проблем модифікації сутнісного наповнення та форм соціальних інституцій, їхньої ролі у трансформаціях нестабільних суспільств.