Учні Академічної гімназії при Львівській політехніці стали учасниками проєкту «Разом в майбутнє» у Вроцлаві

17 жовтня 2019, 09:59
Академічна гімназія Львівської політехніки

Гімназисти Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» та учні школи № 10 міста Вроцлава взяли участь у проєкті «Разом в майбутнє».

Учні мали можливість заприятелювати один з одним, гарно провести разом час та дізнатись багато нового. Працюючи в команді, учасники проєкту не лише знайомилися з містом, дізналися багато нового про історію, культуру та визначні пам’ятки Вроцлава, а й спілкувалися з місцевими жителями, проводячи серед них опитування. Кожному запам’ятаються майстер-класи, що дали можливість здобути новий досвід і отримати багато вражень.

«Разом в майбутнє» – це проєкт, завдяки якому учні з різних країн мали можливість об’єднатись, подружитись і навчитись новому.