Українсько-японський центр Львівської політехніки приймав високоповажних гостей із Посольства Японії в Україні

4 жовтня 2019, 13:11
НТБ Львівської політехніки

Нещодавно у приміщенні Українсько-японського центру Львівської політехніки директор Науково-технічної бібліотеки Університету Андрій Андрухів, керівник Центру Ігор Зорій, в.о. завідувача кафедри іноземних мов доцентка Оксана Камінська та доцент Мирон Федоришин приймали високоповажних гостей – другого секретаря Посольства Японії в Україні п. Хошіно Юічі та співробітника відділу культури та інформації п. Кирила Ярошика.

Ігор Зорій розповів гостям про заходи, які вже відбулися з моменту створення Центру, й поділився планами на майбутнє. Пан Хошіно Юічі розповів про підготовку концерту японської музики у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької 22 жовтня 2019 року, з нагоди урочистого сходження на престол імператора Нарухіто. І, що дуже приємно для студентів нашого університету, обговорювали питання їхньої участі у проєкті «Мірай» («Майбутнє»): у львівських політехніків з’явиться унікальна можливість побувати й повчитися у Країні сонячного сходу.