![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/03/25/illustrations/adcolconfeco-2019t.jpg?itok=nYC8PJv3×tamp=1553512333)
21 березня 2019 року в Автомобільно-дорожньому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулась ХІІ обласна науково-пошукова конференція студентів закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації «Світ навколо нас» у рамках Львівського обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології. Учасниками конференції стали 42 студенти та їхні викладачі-керівники з 38 навчальних закладів міста Львова та Львівської області.
За умовами проведення конференції відбувся конкурс науково-пошукових студентських робіт, які оцінювало незалежне журі. З доповідями виступили 42 учасники, які презентували 17 науково-пошукових робіт у таких номінаціях: «Популяризація здорового способу життя», «Творчий підхід до вирішення екологічних проблем», «Пошуково-дослідницька робота», «За формування екологічних компетентностей у процесі становлення майбутніх фахівців», «Актуальні проблеми сьогодення».
Студенти Технологічного коледжу Львівської політехніки у номінації «За формування екологічних компетентностей у процесі становлення майбутніх фахівців» стали переможцями, здобувши перше та друге місця.
За результатами конференції учасники отримали сертифікати, а переможцям конкурсу науково-пошукових робіт вручили грамоти і подарунки.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/03/25/gallery/adcol_conf_eco-2019.jpg?itok=rLAGlGG0×tamp=1553512333)