В ІАПО завершилися курси підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції для державних службовців

26 листопада 2019, 15:20
Кафедра АФМ Львівської політехніки

На базі Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» відбулися короткострокові навчальні курси підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції для державних службовців.

Викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту провели низку занять, де обговорили актуальні для державних службовців питання боротьби з корупцією. Слухачі поглибили свої знання у сфері міжнародних стандартів і досвіду запобігання корупції у провідних країнах світу, підвищення стійкості підприємств до корупційних ризиків та здійснення ефективного управління ризиками, проаналізували антикорупційне законодавство України.

Лекційні заняття й тематичні дискусії супроводжувалися відеопрезентаціями, що забезпечило ґрунтовне засвоєння матеріалу для його подальшого використання у здійсненні діяльності із запобігання корупції.