В Інституті права, психології та інноваційної освіти відбулися VI Судові дебати з цивільного права та процесу

30 жовтня 2019, 14:21
Осередок Ліги студентів АПУ у Львівській політехніці

28 жовтня за сприяння АО Amprolex, Локального осередку Ліги студентів Асоціації правників України при Національного університету «Львівська політехніка» та Інституту права, психології та інноваційної освіти в Університеті відбулися VI Судові дебати з цивільного права та процесу.

У дебатах взяли участь 10 команд, у складі яких були студенти ІІІ та IV курсів. Учасники продемонстрували свої знання в галузі цивільного права, складання процесуальних документів, удосконалили свої ораторські здібності.

Підсумки дебатів:

• І місце – команда «Lady in suits»;
  • ІІ місце – команда «Феміда»;
  • ІІІ місце – команда «OY.oyoy Partners».

Також студентів було нагороджено в номінаціях «Найкращий представник», «Найкращий оратор» та «Найкращий свідок».