В Університеті на семінарі обговорили питання акредитації освітніх програм і досвід партнерів проєкту EDUQAS

20 вересня 2019, 16:34
Ігор Олексів, професор кафедри ММП Львівської політехніки

19 вересня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся семінар на тему «Нова парадигма якості вищої освіти: нова акредитація Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та досвід Еразмус+ проєкту Implementation of Education Quality Assurance System via Cooperation of University-Business-Government in HEIs (EDUQAS)».

Семінар був організований проректором із науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Олегом Давидчаком, який і виступив зі вступним словом. У рамках семінару заслухано доповіді члена НАЗЯВО професора Ігоря Олексіва «Акредитація згідно із новим «Положенням про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» і доцента Романа Шуляра, члена галузевих експертних рад, «Внутрішня система забезпечення якості: рекомендації НАЗЯВО та досвід Європейських університетів – партнерів проєкту EDUQAS».

Доповіді спричинили жваве обговорення і дискусію. Участь у семінарі взяли близько 160 науково-педагогічних працівників Університету.

Приєднані файлиРозмір
Презентація560.51 KB