В Університеті розпочалася перша Всеукраїнська конференція з картографічного моделювання та ГІС

3 жовтня 2019, 15:39
Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки

Серед учасників заходу – науковці-картографи з Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Харківського національного університету ім. В. Каразіна, Інституту географії НАН України, Науково-дослідного інституту геодезії та картографії, Вільнюського університету прикладних наук (Литва). Їх привітали: проректорка університету Наталя Чухрай, директор Інституту геодезії Корнилій Третяк, президент Українського товариства геодезії й картографії Ігор Тревого, завідувач кафедри картографії та геопросторового моделювання Ростислав Сосса.

До організації конференції долучилися фахівці Наукової бібліотеки ім. В. Стефаника – у виставковій залі Інституту досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів можна оглянути виставку стародавніх карт. У програмі також екскурсія по Львівській політехніці та відвідування Астрономічної обсерваторії. Науковці-картографи обговорюють проблеми сучасної картографії та її історії, ГІС та баз геопросторових даних.