![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/04/25/illustrations/eastereggs.jpg?itok=CynxCkJp×tamp=1556177532)
Дорогі політехніки! Вітаю всіх вас із Воскресінням Господнім!
Це свято – помноження віри. Свято, яке раз у раз нам нагадує, що в Бога нема нічого неможливого і що Його любов є безмірною і всеохопною, всепрощаючою і безмежно милосердною, виводить із мороку і долає навіть найбільше зло і темінь. Воскреслий Господь дарує кожному з нас надію на те, що правда неодмінно переможе.
Політехнічна родино, бажаю, щоб у нашому спільному домі завжди панувала гармонія і взаєморозуміння, щоб не було причин для закрадання сумнівів, що працюємо на славу Бога і свого народу, щоб кожен наш крок був виважений і благословенний Господом.
Також щиросердечно бажаю, щоб у ваших сім’ях, у ваших домівках завжди панував достаток, мир і радість. Нехай серця кожного з вас наповнюються радістю від зустрічі з воскреслим Христом.
Святкуймо Великдень великою родиною і нехай жоден із нас не почуває себе залишеним чи забутим.
Христос воскрес! Воістину воскрес!
Юрій Бобало,
в.о. ректора Національного університету
«Львівська політехніка», професор