4 липня 2019, 15:51
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/07/04/illustrations/mmpstazhyer-2019t.jpg?itok=57N3D9ne×tamp=1562230599)
Викладачі кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва та кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» доценти Марта Найчук-Хрущ, Наталія Горбаль та Мар’яна Руда взяли участь у завершальному модулі двомісячної програми міжнародного стажування для викладачів «Освітні системи ЄС: перспективи співпраці та розвитку».
Захід, організований за підтримки Вірменського державного педагогічного університету імені Х. Абовяна (Єреван, Вірменія), Молодіжної Європейської Фундації та фундацій Європейського Союзу, відбувся у місті Єревані.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/04/gallery/mmp_stazh_yer-2019-1.jpg?itok=_nFzLFO8×tamp=1562230599)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/04/gallery/mmp_stazh_yer-2019-2.jpg?itok=qnnoZ5_1×tamp=1562230599)