Викладачі кафедри транспортних технологій Університету в рамках проєкту «SmaLog» пройшли стажування у Польщі

1 липня 2019, 15:06
Кафедра ТТ Львівської політехніки

В період з 19 травня по 29 червня 2019 року викладачі кафедри транспортних технологій Національного університету «Львівська політехніка» доцент Юрій Ройко та асистент Тарас Постранський проходили стажування у рамках проєкту «SmaLog» в Silesian University of Technology (м. Катовіце, Польща).

У межах програми стажування працівники кафедри транспортних технологій відвідали:

• заняття з таких дисциплін:
    • «Системи управління дорожнім рухом»;
    • «Транспортне планування»;
    • «Елементи дорожнього проєктування»;
    • «Моделювання технологічних досліджень»;
    • «Організація та управління на транспорті»;
    • «Управління проєктами в транспорті»;
    • «Логістика міських територій»;
    • «Теорія надійності та безпеки»;
  • відкриту зустріч з деканом факультету транспорту Сілезького технічного університету.

Стажування відбувалося під безпосереднім керівництвом завідувача кафедри логістики і транспортних технологій Сілезького технічного університету, професора Александра Сладковського. За результатами проходження стажування працівники Університету отримали відповідні сертифікати.