![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/08/22/illustrations/plennssod-2019-5t.jpg?itok=Dp33wknf×tamp=1566478704)
40 учасників XIV Всеукраїнського пленеру з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання Національного студентського союзу із 12 областей України, команда спікерів та організаторів зібралися в затишних стінах Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
За традицією розповіли про історію заходу, познайомились між собою, озвучили вітальні слова та почули настанови для навчання і відпочинку від попередників та наставників.
Після прогулянки Одесою всі учасники вирушили до с. Коблеве Березанського району Миколаївської області, де у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» відбуватимуться головні заходи Пленеру.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/22/gallery/plen_nss_od-2019-1.jpg?itok=DN9TkNC5×tamp=1566478704)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/22/gallery/plen_nss_od-2019-2.jpg?itok=KEgRYZlD×tamp=1566478704)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/22/gallery/plen_nss_od-2019-3.jpg?itok=dGzPy1Z4×tamp=1566478704)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/22/gallery/plen_nss_od-2019-4.jpg?itok=LnSs23aP×tamp=1566478704)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/22/gallery/plen_nss_od-2019-5.jpg?itok=wWp8J8Hi×tamp=1566478704)