Єдине інформаційне вікно Центру комунікацій Львівської політехніки ― легкий спосіб повідомити про події у підрозділах

11 грудня 2019, 09:20
Наталія ПАВЛИШИН, Центр комунікацій Львівської політехніки

Вже декілька місяців у Львівській політехніці діє Єдине інформаційне вікно ― проект Пресцентру «Центру комунікацій Національного університету «Львівська політехніка»», який координує розподіл висвітлення інформації про події у підрозділах Львівської політехніки та спрощує донесення інформації про заходи до журналістів.

Єдине інформаційне вікно працює у форматі сайту staff.lpnu.ua, де працівники та студенти Політехніки (усі, хто має електронну пошту в домені @lpnu.ua) можуть подавати інформацію про заходи свого підрозділу.

Надіслану інформацію на опрацювання отримують: журналісти у Пресслужбі, Відділі медійного забезпечення, Редакції газети «Аудиторія».

Інформацію про події розміщують на сайті lp.edu.ua, в газеті «Аудиторія, у соціальних мережах (Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, YouTube) та на зовнішніх медіа-ресурсах.

Приєднані файлиРозмір
Презентація631.4 KB