Академічна гімназія при Львівській політехніці – у трійці найкращих шкіл міста за підсумками ЗНО-2019

28 лютого 2020, 09:48
За матеріалами порталу «Твоє місто»

Сім шкіл Львова ввійшли до числа ста найкращих навчальних закладів в Україні за результатами ЗНО-2019. Відповідний рейтинг опубліковано на сайті «Фокус».

Зокрема,

• Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка посів п’яту сходинку в загальному рейтингу (середній бал – 183,49);
  • ліцей № 8 Львівської міської ради – на 24-му місці (177,44);
  • Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» – на 28-му (176,9).

Даними для розрахунку рейтингу стали результати ЗНО-2019 Українського центру оцінювання якості освіти. Усе ж такий підхід, як повідомляє Фокус, не можна назвати абсолютно об’єктивним: вміння учнів відповідати на питання підсумкових тестів не може свідчити про те, що їхня школа – найкраща у всьому. У Міністерстві освіти і науки готуються перейти до нового способу оцінювання шкіл – інституційного аудиту, який охоплює 50 критеріїв – від успішності до психологічного клімату в колективі.