Аспіранти кафедри політології та міжнародних відносин взяли участь у семінарі в Центрі політичних досліджень ЛНУ

23 жовтня 2020, 09:46
Кафедра політології та міжнародних відносин

У рамках стажування аспірантів кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у Центрі політичних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся міжкафедральний науковий семінар на тему «Сучасні методи та інструменти наукового дослідження суспільно-політичних процесів: внутрішньодержавний та міжнародний вимір».

Анатолій Романюк – директор Центру політичних досліджень, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка, та Віталій Литвин – доктор політичних наук, професор кафедри політології ЛНУ, розповіли про особливості використання математичних методів у дослідженні сучасних внутрішньодержавних та міжнародних процесів, зокрема, продемонстрували приклади застосування математичного моделювання у вивченні електоральних процесів.