Бібліотека Львівської політехніки увійшла до сотні найкращих у світі за результатами «Transparent Ranking»

13 травня 2020, 14:08
За матеріалами сайту Depo.ua

Репозиторій Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» увійшов до сотні найкращих у рейтингу бібліотек інститутів «Transparent Ranking: Institutional Repositories by Google Scholar» за квітень 2020 року. Рейтинг оцінює бібліотечні бази за одним критерієм – кількістю документів, які проіндексовані пошуковою системою Google Scholar. Загалом у рейтингу майже 2700 учасників.

Перше місце посідає бібліографічна база даних з астрофізики Смітсонівського інституту і NASA (Smithsonian/NASA Astrophysics Data System), друге – NASA Technical Reports Server.

Серед українських бібліотечних ресурсів інститутів до сотні найкращих увійшли репозиторії:

1. Сумського державного університету (37-е місце у світі);
  2. Національного університету «Львівська політехніка» (66);
  3. Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (85).