Центр італійсько-українського співробітництва «Леонардо да Вінчі» відкриває курс італійської мови

22 жовтня 2020, 16:27
Центр міжнародної освіти Львівської політехніки

Центр італійсько-українського співробітництва «Леонардо да Вінчі» Національного університету «Львівська політехніка» відкриває курс італійської мови.

Центр є ідеальним місцем зустрічі для інтелектуалів, художників та всіх тих, хто хоче створити чи підтримувати зв’язок з Італією, бо ж вивчення італійської мови тільки підсилюватиме цей зв’язок.

Курс італійської мови знадобиться також для навчання в італійських вишах, оскільки таку можливість передбачено відповідно до угод між Львівською політехнікою та італійськими університетами.

Після завершення навчання можна отримати сертифікат одного з італійських навчальних закладів.

Докладніше про курс дізнавайтеся у керівника Центру італійсько-українського співробітництва Ореста Василька:

номер телефону: (063) 962-45-18;
e-mail: orest.r.vasylko@lpnu.ua;
сторінка Центру на Порталі Львівської політехніки.