Центр міжнародної освіти інформує про нові програми Міністерства вищої освіти, досліджень та інновацій Франції

20 січня 2020, 11:08
ЦМО Львівської політехніки

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» повідомляє, що відкрито дві нові пропозиції Міністерства вищої освіти, досліджень та інновацій Франції.

Центральна та Східна Європа: ACCES

З метою сприяння та активізації відносин між французькими лабораторіями і центрально- та східноєвропейськими країнами Міністерство вищої освіти, досліджень та інновацій Франції розпочинає проведення тендерів за програмою ACCES, метою якої є співфінансування прийому дослідників із країн Центральної та Східної Європи на семінарах, симпозіумах або конгресах, що проходять у Франції.

Крайній термін подання заявок – 26 січня 2020 року, 18:00.

Докладніше про ACCES

Центральна та Східна Європа: PARCECO

Програм має за мету співфінансувати участь французьких спікерів у семінарах або літніх школах, організованих у країнах Центральної та східної Європи.

Докладніше про PARCECO