Cyber Law School, організована осередком Ліги студентів АПУ при Університеті, відбулася в онлайн-форматі

9 квітня 2020, 11:10
Осередок Ліги студентів АПУ при Львівській політехніці

Нещодавно в онлайн-форматі відбулась Cyber Law School, яка зібрала близько 60 учасників. Організатор заходу – Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України при Національному університеті «Львівська політехніка».

• Розпочала онлайн-школу Наталя Василечко, яка розповіла про тенденції розвитку IT-права на 2020–2021 роки.
  • Дмитро Зеленко поділився основними правилами кібергігієни та розказав, що потрібно робити, аби не стати жертвою кібератаки.
  • Разом із Юрієм Репетою говорили про те, як змінилась інтелектуальна власність в цифрову еру, переваги та недоліки 3D-принтингу.
  • Владислав Ларіонов розповів про роль IT-юриста у розробці та запуску нового продукту.
  • Останнім спікером виступив Дмитро Корчинський, який розповів все про GDPR, його принципи та взаємодію з онлайн-бізнесом.

Організатори вдячні партнерам, спікерам та учасникам за насичений та продуктивний день.