День першокурсника на кафедрі педагогіки та інноваційної освіти відбувся у незвичному режимі

1 жовтня 2020, 12:06
Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки

30 вересня відбувся День першокурсника на кафедрі педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Студенти почули вітання від ректора Університету професора Юрія Бобала, ректорату й від директора Інституту, професора, заслуженого юриста України Володимира Ортинського. Через пандемію вітання були у режимі відеозвернень.

До привітань долучився заступник директора Інституту з наукової та міжнародної діяльності професор Тарас Гарасимів і завідувач кафедри педагогіки та інноваційної освіти професор Юрій Козловський. Про міжнародну діяльність розповіла директор Центру міжнародної освіти професор Наталія Гоц.

Студентське самоврядування зацікавило першокурсників своєю активною діяльністю, куратори ж груп познайомились зі студентами й окреслили навчальний процес під час пандемії.

Хоч святкування Дня першокурсника цьогоріч проходило в незвичному режимі, та атмосфера зустрічі була тепла і приязна.