Держслужбовцям нараховуватимуть 0,2 кредиту ЄКТС за перегляд освітнього серіалу з кібербезпеки

13 липня 2020, 13:06
За матеріалами сайту Міністерства цифрової трансформації України

Після перегляду всіх серій освітнього серіалу «Кіберняні» та складання фінального тестування кожен державний службовець отримає сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу з кібербезпеки обсягом 0,2 кредиту Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС).

Освітній серіал складається з 10 серій і розміщений на платформі Дія.Цифрова освіта. Доступ до серіалу безкоштовний.

Всі, хто до цього часу пройшли курс, мають можливість отримати новий сертифікат із зазначенням кредитів ЄКТС після відповідного запиту на пошту osvita@thedigital.gov.ua.

Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система – це система, яка дає змогу кількісно (у кредитах) оцінити навчальні програми, дисципліни та навантаження студента тощо. Ця система забезпечує єдину міждержавну та міжуніверситетську процедуру оцінювання навчання, дозволяє виміряти і порівняти результати навчання студентів, допомагає академічному визнанню і зарахуванню результатів навчання у різних навчальних закладах.