Для науковців Університету відкрито тестовий доступ до ресурсів електронної бібліотеки IEEE Xplore

24 лютого 2020, 12:00
НТБ Львівської політехніки

З 24 лютого до 24 березня 2020 року для Національного університету «Львівська політехніка» відкрито тестовий доступ до електронної бібліотеки IEEE Xplore (видавництво Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE)) – дослідницької бази даних з інформатики, електротехніки, ядерної енергетики, електроніки та суміжних галузей.

IEEE Xplore забезпечує доступ до понад 190 рецензованих журналів, 1700 конференцій, 6200 технічних стандартів, приблизно 2400 книг та понад 425 онлайн-курсів.

Журнали IEEE є одними з найбільш цитованих та популярних у світі, оскільки не лише містять важливу інформацію для науковців, але і дають змогу швидко публікувати результати досліджень у провідних виданнях.

Працювати з ресурсом можна як з мережі Університету, так і за допомогою віддаленого доступу.