До оновленого реєстру фахових видань України увійшло 29 наукових журналів Львівської політехніки

5 червня 2020, 11:52
За матеріалами сайту «Реєстр наукових фахових видань України»

Оновлено реєстр наукових фахових видань України. До нього включено 29 видань, засновником яких є Національний університет «Львівська політехніка».

Три з них належать до категорії А:

• Геодинаміка
    Галузь науки: технічні, геологічні;
  • Математичне моделювання та комп’ютинг
    Галузь науки: фізико-математичні, технічні;
  • Хімія та хімічна технологія
    Галузь науки: хімічні, технічні.

Ще 9 – до категорії Б:

• Economics, Entrepreneurship, Management
    Галузь науки: економічні;
  • Енергетика та системи керування
  • Екологічні проблеми
    Галузь науки: біологічні, технічні;
  • Вісник Національного університету «Львівська політехніка» Серія: «Юридичні науки»
    Галузь науки: юридичні;
  • Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Проблеми економіки та управління
    Галузь науки: економічні;
  • Гуманітарні візії
    Галузь науки: політичні (15.10.2019) філософські;
  • Міжвідомчий науково-технічний збірник «Вимірювальна техніка та метрологія»
    Галузь науки: технічні;
  • Міжвідомчий науково-технічний збірник «Геодезія, картографія і аерофотознімання»
    Галузь науки: технічні;
  • Хімія, технологія речовин та їх застосування
    Галузь науки: технічні.

Повний перелік наукових видань Львівської політехніки

Довідка

Категорію А присвоюють науковим виданням, які включені до міжнародних наукометричних баз даних Web of Science Core Collection та/або Scopus. Таким журналам автоматично присвоюють статус фахових.

Категорію Б присвоюють іншим науковим фаховим виданням, які відповідають певним вимогам, прийнятим у світовій практиці, та які включені до інших (окрім зазначених вище) профільних міжнародних наукометричних баз даних.