До складу експертних груп для проведення оцінювання ефективності діяльності ЗВО увійшли троє політехніків

8 вересня 2020, 16:00
Міністерство освіти і науки України

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1111 від 07 вересня 2020 року затверджено персональний склад експертних груп для проведення оцінювання ефективності діяльності закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності за науковими напрямами.

До складу експертних груп увійшли, зокрема, троє представників Національного університету «Львівська політехніка»:

• за науковим напрямом «Математичні науки та природничі науки» – Убізський Сергій Борисович, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри напівпровідникової електроніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки;
  • за науковим напрямом «Технічні науки» – Лозинський Орест Юліанович, доктор технічних наук, професор кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Інституту енергетики та систем керування; Ізонін Іван Вікторович, кандидат технічних наук, доцент кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій.