Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Друга команда-переможець третього сезону CIG R&D LAB у Політехніці отримала 100 000 гривень на реалізацію стартапу

18 вересня 2020, 09:06
Освітньо-стипендійна програма CIG R&D LAB

100 000 гривень отримала команда Drinmix із Національного університету «Львівська політехніка» від Chernovetskyi Investment Group за друге місце у фіналі третього сезону CIG R&D LAB на реалізацію свого стартапу.

Drinmix – робот-бармен. У його функціоналі – мікшування найсмачніших коктейлів із бази або створення нових. Окрім того, розробка буде справжньою розвагою для відвідувачів, адже з роботом можна буде поговорити. Що вже й казати про час, який зекономлять бармени-люди й виграють гості закладу!

Виграні кошти команда передусім витратить на закупівлю комплектуючих для робота. Конструкція та запчастини потребують удосконалення, а це можливо лише завдяки покращенню якості матеріалів, з яких розробники створюють ці запчастини.

– Молодим стартаперам хочемо сказати, що варто врахувати дуже багато факторів перед презентацією свого проєкту, таких як: впевненість оратора, чіткість викладення думок, правильність подання презентації аудиторії. Проте, на нашу думку, найголовнішими в пітчі є дві складові – впевненість та креативність. Не варто розраховувати, що лише «скупе» технічне вирішення якоїсь проблеми приверне увагу до проєкту. Потрібно розуміти, що вас не оцінюють лише як розробника чи інженера, а перш за все як творця. А він має бути впевненим та креативним! Все перелічене і наша плідна праця дали такий результат. Проте найголовніше, що ця перемога нас не зупинила, і з кожним днем наш проєкт стає крутішим і перспективнішим для більшого кола цільової аудиторії, – поділилась думками Олександра, тімлід проєкту.

Нагадаємо, переможці третього сезону програми CIG R&D Lab в Університеті одержали 400 000 гривень на втілення своїх ідей.
 

CIG R&D LAB – це освітньо-стипендійна програма Chernovetskyi Investment Group, метою якої є мотивувати студентів, аспірантів, молодих учених закладів вищої освіти до проведення розробок, отримання навичок комерціалізації ідей, напрацювання механізмів реалізації інноваційних проєктів.