29 липня 2020, 10:25
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/07/29/illustrations/miok-uavoice-2020t.jpg?itok=6keL6fBe×tamp=1596005891)
З нагоди 155-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького медіа-ресурс uaVoice, спрямований на комунікацію та поширення інформації між Україною та діаспорою, організовує документальний проєкт #поруч_з_нами_на_uaVoice і запрошує до участі в челенджі.
У проєкті уже взяли участь такі знані особи як митрополит Ігор Возьняк, Оксана Муха, Олександр Божик, Олег Синютка, Руслан Кошулинський та інші, а також Ірина Ключковська, директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».