Економіст АТ «Галичфарм» Корпорації Артеріум Ольга Різник про навчання на кафедрі фінансів

21 жовтня 2020, 09:46
Кафедра фінансів Львівської політехніки

Навчання на кафедрі – це колосальне задоволення, це вже той початковий досвід, який знадобиться в майбутньому. Цікаві лекції та корисні практичні, розв’язування задач усією групою в коридорах – буде що згадати кожному студенту. А найголовніше, що ці конспекти згодились у майбутньому, за ними легко було готуватись до співбесід, а зрештою, можна було використовувати й у роботі. Тішуся, що працюю за спеціальністю, і коли змінюєш роботу – ніколи не знаєш, який із конспектів доведеться діставати на цей раз.

Викладачі кафедри – це професіонали своєї справи, це неймовірно круто, коли викладач є практиком. Їхній досвід безпосередньої роботи на підприємстві, в банку, страховій компанії чи державній структурі – це не «сухі» лекції без перспективи подальшого застосування цих знань.

Кафедра – це те місце, де допоможуть розібратись і порадять, навіть коли навчання вже закінчилось.