Газета Академічної гімназії при Університеті – один із переможців ХХІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа

27 квітня 2020, 11:28
За матеріалами сайту НСЖУ

Визначено 28 переможців у 22 номінаціях ХХІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа серед 2117 конкурсних робіт, що надійшли з 464 позашкільних, шкільних та професійно-технічних навчальних закладів з усіх куточків України.

Організаторами Міжнародного конкурсу шкільних медіа є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України і Коледж преси та телебачення.

Незважаючи на карантинні заходи в Україні, організаторам та журі Конкурсу вдалося вчасно опрацювати понад 2 тисячі конкурсних робіт та визначити переможців, які згодом будуть нагороджені призами.

Зокрема, переможцем ХХІIІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа у номінації «Кращий матеріал про діяльність Rotary International» стала газета «Світ гімназії» (цикл матеріалів) Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка», м. Львів, Львівська область.