Громадське обговорення ОП «Нафтогазова інженерія та технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

30 червня 2020, 10:05
Кафедра ЗВДВ Львівської політехніки

Кафедра зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх зацікавлених осіб (студентів та випускників, роботодавців, академічну спільноту та інших) взяти участь в обговоренні проєкту освітньої програми «Нафтогазова інженерія та технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Із проєктом освітньої програми 185 «Нафтогазова інженерія та технології» з підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні можна ознайомитися тут.

Свої пропозиції, відгуки, рецензії та зауваження щодо змісту, форм і методів навчання за цією освітньою програмою просимо викласти в онлайн-формі.

Також можна надсилати свої пропозиції, побажання, зауваження, тощо щодо якості і змісту ОПП на адресу:

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій, вул. Ст. Бандери, 12, м. Львів, Львівська обл., 79013,

або на e-mail zvdv.dept@lpnu.ua.