23 червня 2020, 14:09
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/06/23/illustrations/sunpp1.jpeg?itok=WYwp23XA×tamp=1592910576)
Южно-Українська АЕС пропонує працевлаштування за тристороннім договором студентам і випускникам кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Львівської політехніки.
Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua
Южно-Українська АЕС пропонує працевлаштування за тристороннім договором студентам і випускникам кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Львівської політехніки.