Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Інформаційний день «Роль досліджень та інновацій у Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників»

17 листопада 2020, 16:09
За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України

У четвер, 19 листопада 2020 року, Міністерство освіти і науки України за підтримки Європейської комісії та Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції проведуть спільний інформаційний день «Роль досліджень та інновацій у Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників» у режимі відеоконференції. Для проведення онлайн заходу буде використано платформу Microsoft Teams.

Головна мета інформаційного дня – підвищення обізнаності широкого кола фахівців щодо напрямів конкурсів у межах нової ініціативи Європейського Союзу «Європейський зелений курс», ролі досліджень та інновацій в ній, а також щодо можливостей для українських учасників.

Онлайн-захід буде складатись із двох частин: пленарного засідання та воркшопу. Протягом першої частини заходу будуть розглянуті напрями нових «зелених» конкурсів у межах програми ЄС «Горизонт 2020», представлено нові нещодавно створені державні інституції (Український фонд стартапів та Національний фонд досліджень), які активно долучилися до підтримки українських науковців і розробників та вже мають успішні кейси у сфері «зелених» ініціатив. У другій частині інформаційного дня керівники українських національних контактних пунктів проведуть тематичний воркшоп із практичних аспектів участі в «зелених» конкурсах ЄЗК. Пленарна частина заходу відбуватиметься англійською мовою, другу частину заходу (воркшоп) планується провести українською мовою.

Захід буде цікавий засновникам стартапів, представникам університетів, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, які займаються створенням інноваційних продуктів, технологій чи послуг, що спрямовані на захист навколишнього середовища.

Лінк на участь у заході буде надіслано 18 листопада 2020 року до 18:00 на адреси всіх зареєстрованих учасників. Презентаційні матеріали після заходу буде розміщено на сайті МОН.