Кафедра АФМ запрошує на навчання за магістерськими програмами подвійних дипломів зі словацьким університетом

12 червня 2020, 14:42
Кафедра АФМ Львівської політехніки

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» разом з факультетом економіки Словацького університету сільського господарства у місті Нітра оголошують набір абітурієнтів на навчання за магістерськими програмами подвійних дипломів із:

• «Бізнес-економіки»;
  • «Публічного управління та адміністрування»;
  • «Міжнародної економіки та розвитку»;
  • «Управління фінансово-економічною безпекою».

Навчання проходитиме і в Національному університеті «Львівська політехніка», і у Словацькому університеті сільського господарства у м. Нітра. Також є можливість навчання за програмою «Міжнародна економіка та розвиток», організованою в партнерстві з Університетом Міддлсекс (Лондон, Великобританія).

Мова навчання: українська (Львівська політехніка), словацька або англійська (за вибором, Словаччина).

Випускники отримають державні дипломи українського та європейського зразків.