Кафедра екології та збалансованого природокористування запрошує на лекції від спікерів з Литви

7 лютого 2020, 12:07
Кафедра ЕЗП Львівської політехніки

Кафедра екології та збалансованого природокористування Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на відкриту лекцію Lithuanian Waste Management System: Challenges and Experiences («Литовська система управління відходами: виклики і досвід») професора з Литви Gintaras Denafas (Kaunas University of Technology) в рамках міжнародного освітнього проєкту Erasmus+.

Лекція відбудеться 10 лютого 2020 року в лабораторії відновлювальних джерел енергії кафедри ЕЗП (корпус № 26, Комбінат харчування, ІІІ поверх, вул. Карпінського, 8). Тривалість – 45 хвилин, початок о 12:15.

Наступного дня, 11 лютого, кафедра ЕЗП спільно з Kaunas University of Technology запрошують на дві відкриті лекції: Dr. Violeta Kaunelienė на тему Indoor air quality. Influencing factors and management strategies («Якість повітря у приміщенні. Чинники впливу та стратегії управління») та Dr. Linas Puodžiukynas – Indoor air purification technologies («Технології очищення повітря у приміщенні»).

Лекції також читатимуть у лабораторії відновлювальних джерел енергії кафедри ЕПЗ. Приблизна тривалість – 2 години, початок о 12:15.